Pobierz Raport zbiorczy z wielu BIG-ów

Zamów usługę

Raport Zbiorczy z wielu BIG-ów zawiera informacje z Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor i innych wybranych przez Ciebie rejestrów prowadzonych przez biura informacji gospodarczej w Polsce. Dowiesz się z niego, czy Twój partner biznesowy figuruje jako dłużnik w którymś z 5 BIG-ów na rynku

Weryfikuj kontrahenta w wielu BIG-ach

Większa wiedza o Twoich kontrahentach

Jeśli w którymkolwiek z BIG-ów firma została wpisana jako dłużnik, dowiesz się o tym z Raportu Zbiorczego.

Wygoda

Jeśli jesteś zainteresowany pobieraniem informacji o przedsiębiorcach, nie musisz już podpisywać umów z wieloma BIG-ami na rynku. Wystarczy współpraca z BIG InfoMonitor. Oprócz tego będziesz mógł korzystać z wielu narzędzi wspierających procesy windykacyjne w Twojej firmie: wysyłki wezwań do zapłaty na wzorze naszego BIG-u, łatwego wpisu do rejestru dłużników, skutecznego powiadomienia o wpisie, wygodnego monitorowania kontrahentów i wielu innych.

Korzyści

Oszczędność czasu i pieniędzy

Zamówienie raportu to tylko kilka kliknięć w systemie BIG.pl: wybierasz BIG-i, z których chcesz pobrać informacje. Udostępniamy dane z wszystkich BIG-ów na rynku z KRD, ERIF, KBIG i KIDT. Informacje z BIG InfoMonitor w Raporcie Zbiorczym otrzymasz za symboliczną złotówkę, a jeśli jesteś stałym klientem (masz umowę abonamentową), to zapłacisz jedynie 1 grosz.

Pytania klientów

Masz pytania?
Potrzebujesz więcej informacji?

Zostaw swoje dane, a skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej

* - pola wymagane

Informacja o Administratorze danych, celu przetwarzania oraz przysługujących Państwu prawach. więcej...

Napisz do nas msp@big.pl

Zadzwoń (22) 486 56 91 pn-pt: 8:30 - 16:30