BIG InfoMonitor jest członkiem Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, którego misją jest budowanie kapitału społecznego w sektorze finansowym m.in. poprzez organizowanie profesjonalnego środowiska dla uczestników tego sektora oraz stwarzanie warunków do wymiany wiedzy i doświadczeń, mających na celu promowanie profesjonalizmu, wzajemnego szacunku i poszanowania zasad etycznych w relacjach z klientami i kontrahentami.
Więcej informacji: www.zpf.pl
Będąc Członkiem ZPF Polsce w swoich działaniach zobowiązaliśmy się do stosowania Zasad Dobrych Praktyk,w związku z czym każdy nasz klient może zgłosić swoją skargę lub zażalenie do Komisji Etyki ZPF.
Zasady i tryb zgłaszania skarg dostępne są TUTAJ
Zbiór Zasad Dobrych Praktyk ZPF
(zasady postępowania, przyjęte do stosowania przez przedsiębiorstwa działające na rynku finansowym będące Członkami Związku Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce)
Jako Członek ZPF raz w roku przechodzimy Audyt Etyczny, prowadzony przez Komisję Etyki ZPF, sprawdzający stosowanie się do Zasad Dobrych Praktyk. Certyfikat potwierdza, że przeszliśmy audyt z wynikiem pozytywnym.
![]() |
CERTYFIKAT AUDYTU ETYCZNEGO za rok 2024 | PDF / 0,73 MB | Pobierz |