Logowanie do Systemu BIG.pl

zaloguj

Jeśli wolisz korzystać z poprzedniej wersji Systemu,
wejdź na stronę: https://system.infomonitor.pl/


Jestem *
Twoja Firma *
Województwo siedziba firmy *
NIP Twojej firmy *
Imię i nazwisko
Telefon *
E-mail

*
*
*
*

Administratorem danych osobowych jest Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Jacka Kaczmarskiego 77, 02-679 Warszawa Z administratorem można się skontaktować poprzez adres e-mail: info@big.pl, lub pisemnie (adres siedziby administratora). U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email iod@big.pl lub pisemnie (adres siedziby administratora). Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.
Państwa dane będą przetwarzane w celu:
a) marketingu bezpośredniego produktów i usług własnych administratora przez okres niezbędny do skontaktowania się z Państwem w celu zaprezentowania oferty oraz zawarcia Umowy lub do wycofania Państwa zgody. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda.
b) marketingu produktów i usług podmiotów współpracujących lub pozostających w Grupie Kapitałowej BIK: BIK S.A. z siedzibą w Warszawie oraz Związek Banków Polskich z siedzibą w Warszawie, w tym w celach analitycznych. Twoje dane w tym zakresie będą przetwarzane do momentu podpisania Umowy z BIG InfoMonitor lub maksymalnie przez 90 dni. Podstawą prawną przetwarzania danych jest Państwa zgoda.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do Państwa danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest przesłanka prawnie uzasadnionego interesu administratora, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. W szczególności przysługuje Pani/Panu prawo sprzeciwu wobec przetwarzania na potrzeby marketingu bezpośredniego.
W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Państwa danych osobowych jest zgoda, mają Państwo prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Nie czekaj!
Zapytaj o szczegóły promocji


Masz pytania?

zadzwoń na infolinię

22 486 56 56

Infolinia czynna:

pon-pt8:00 - 17:00
sob-nienieczynna.

albo

InfoDług

raport o zaległych zobowiązaniach konsumentów

Raport BIG

wskaźnik bezpieczeństwa działalności gospodarczej

Czat z konsultantem

Witam
W czym mogę pomóc?